Overshine

Toužila jsi někdy po tom být nalíčená skutečně krásně a přirozeně?
 
Asi jako každá žena si kupuješ ženské časopisy, a když vidíš ty nádherné fotky, co je ta první věc, která ti probleskne hlavou? „Takhle bych chtěla vypadat taky.“
 
Líčení je oblast, které jsem se chtěla vždycky věnovat. Také jsem se kdysi rozhodla jít na kurz, za který jsem vydala nemalé peníze. Ale dost mne zklamal. Nedozvěděla jsem se to, co jsem skutečně očekávala. Již osmým rokem sbírám zkušenosti z praxe a rozhodla jsem je pro vás natočit a předat vám je. Protože krásná může být každá z nás.
 
Co můžeš od našeho kurzu líčení očekávat:
 
  • Nejčastější chyby při líčení
  • Líčení podle celebrit
  • Líčení malých, velkých a zapadlých očí
  • Modelace obličeje
  • Jak zmenšit nos a zvětšit rty
  • Večerní, denní, manažerské, teenagerské líčení
  • Líčení pro starší dámy
  • Mnoho dalšího…
 

V kurzu uvidíš pouze běžné holky či dámy, s různými tvary obličejů i „chybkami krásy“. Tak jak přišly, jsme je nalíčily a pak vyfotily. Nepoužili jsme žádné supermodelky a ani retušování fotek, takže můžeš přesně vidět, jaký byl účinek jednotlivých kroků, vracet se k nim a postupně se je naučit.

Kurz má celkem 20 lekcí, probíhá krok po kroku od začátku do konce a doporučujeme ho jak pro úplné začátečnice, tak i pokročilé.

Videa jsou právě v procesu stříhání a přípravy a již brzy bude kurz spuštěn!

Nenech si ho ujít – zadej do formuláře své jméno a email a zašleme ti zprávu hned, jak bude kurz dostupný.

Chceš být informovaná o spuštění kurzu?

Videa jsou právě v procesu stříhání a přípravy a již brzy bude kurz spuštěn!

Nenech si ho ujít – zadej do formuláře své jméno a email a zašleme ti zprávu hned, jak bude kurz dostupný.

4 ZPŮSOBY, JAK POUŽÍT MINERÁLNÍ OČNÍ STÍNY

1) OČNÍ STÍNY

Nejdříve si vyberte či namíchejte vhodnou barvu či barvy. Jako ostatní minerální produkty, i oční stíny si můžete dle libosti namíchat. Naneste světlejší, studené odstíny hned pod obočí a tmavší, matné odstíny na oční víčka. Používejte štětec na oční víčka! Tmavší barvy se výborně hodí na oční konturu a zvýraznění obočí.

2) OČNÍ LINKY

Navlhčete konturovací štětec a lehce vložte do minerálního prášku – jen tak, aby se na něj nalepilo několik zrníček barvy. Ty pak naneste na hřbet ruky, případně do misky nebo na víčko. Jemně rozetřete, aby se zrníčka smíchala s vodou, a použijte jako oční linku. Podle potřeby použijte více vody. Ideální pro oční linku jsou tmavší barvy. Použitím více barev můžete dosáhnout jemného, propracovaného vzhledu.

3) LESK NA RTY

Naneste trochu bezbarvého hydratačního lesku na rty OverShine na hřbet ruky a nasypte do něj několik zrníček vybrané minerální barvy nebo tvářenky. Promíchejte a naneste na rty. Každý den si tak můžete vytvořit barvu, která ladí k vašemu make-upu. Pokud používáte jen jednu barvu, můžete si ji zamíchat rovnou do lesku, a mít ji tak pořád u sebe. 

4) LAK NA NEHTY

Rovnoměrně štětcem rozmíchejte několik zrníček vybrané minerální barvy s kvalitním průhledným lakem na nehty. Začněte velmi malým množstvím a pro zvýšení intenzity postupně barvu přidávejte. Můžete ihned nanášet na nehty. Před opětovným vložením štětce do laku jej vyčistěte v odlakovači. Tím lak zůstane bezbarvý.

DOPORUČUJEME: Vyzkoušejte si míchání barev v různých poměrech a vytvořte si vlastní odstíny. Je to zábavné. Kombinací pouze několika barev si můžete vytvořit nesčetné množství barev nových!

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah