Overshine

Minerály, které se používají při výrobě make-upů OverShine, jsou  – jejich drcením a dalším zpracováním se vytvoří velmi jemný prášek. Barevná škála pro jednotlivé make-upy či oční stíny pak vzniká namícháním prášků z různých minerálů v příslušném poměru. Z těchto nerostů můžeme vytvářet nekonečné množství krásných barevných kombinací – od pokladových make-upů pro jakýkoli odstín pleti, přes tvářenky a různé oční stíny, které se mohou také třpytit či lesknout, až po matnou ochrannou vrstvu. Tyto barvy si můžete nakombinovat i sama – a vytvořit si tak vlastní odstíny. Můžete například zkombinovat dva podkladové make-upy, aby vám perfektně seděly, nebo si dle libosti namícháte barvu, která bude nejlépe sedět vašim očím. 

Když už se o svojí pleť staráte – když jste ji vyčistily hloubkovou hygienou a vyživily přírodními krémy, bylo by velmi nerozumné ucpat ji další dávkou chemických make-upů. Nebylo by lepší pokrýt ji jen lehkou vrstvou, přes kterou může dýchat a která ji vyživí i ochrání? Právě proto je tu OverShine.

OverShine doslova znamená „více než zářit“. Znamená také „předčit v nádheře, znamenitosti či výtečnosti“. A určitě předčí i vaše představy. Minerální make-up je totiž nejlepší alternativou k rozšířeným tekutým make-upům, které vytváří silnou a těžkou vrstvu, přes kterou nemůže pokožka dýchat. Minerální make-up je ideální pro lidi všech věkových kategorií, včetně lidí s citlivou pokožkou. Nejenom že vám tyto minerální make-upy zajistí přirozený vzhled, ale mají také vynikající pokrytí. Tím, že si nanášíte jen lehkou vrstvu, má vaše tvář bezchybný a zářivý vzhled a obsažené minerály navíc prospívají vaší pokožce!

V produktech OverShine najdete vždy 100 % drcených minerálů ze země. Nenajdete v nich mastek, olej, přidané vůně, konzervanty nebo jiné škodlivé chemické látky, které by mohly dráždit vaši pokožku. 

Produkty OverShine nejsou v žádném případě testovány na zvířatech, neobsahují umělá barviva ani vonné látky.

Co všechno nabízí řada OverShine?

OverShine především poskytuje širokou barevnou škálu minerálních make-upů – od nejsvětlejšího odstínu Light až po nejtmavší odstín, který je určen pro černošky. Tento podkladový make-up se nanáší jako první, stejně jako byste si nanášela jakýkoli jiný pudr.  V případě, že nemáte ráda sypký make-up, můžete trochu minerálního prášku oddělit, smíchat s krémem a tak vytvořit tekutý make-up. Upozorňuji ale, že krém by měl být přírodní, jinak hrozí, že se vám konzistence srazí.

Pak si podle nálady, oblečení nebo barvy očí můžete vybrat barvu očních stínů. OverShine nabízí širokou paletu barev a pokud vám ani ta nestačila, můžete si jednotlivé stíny smíchat a udělat si svou vlastní barvu. Oční stíny můžete nanášet buď jako prášek, nebo si namočit štěteček do vody a udělát si tak intenzivnější barvu. Linku si vytvoříte jednoduše tak, že si vyberete barvu, kterou chcete linku udělat, štěteček určený na linku namočíte do vody, a buď na hřbetu ruky nebo v kelímku vytvoříte kašičku, kterou nanesete podle požadované intenzity. Linku můžete udělat i na sucho, když budete chtít vytvořit lehce kouřový dojem. Je to na vás, s OverShine se dá pěkně vyhrát – jako u výtvarné výchovy. I jediná barva očních stínů nabízí mnohé možnosti – můžete vytvořit světlejší nebo tmavší odstín, buď tím že naneste více nebo méně prášku, nebo že namočíte štětec do vody a smícháte s barvou, například na ruce. Je to opravdu jednoduché.

U tvářenek OverShine vás jistě překvapí intenzita barev.  Stačí opravdu velmi málo na to, abyste vytvořily kouzelná líčka. Barvu tvářenky můžete také smíchat s průhledným leskem a vytvořit si pěknou barvu na rty. Můžete si pořídit více barev tvářenek a střídat je.

Na zakrytí pupínků, jizviček či jiných malých nevzhledných míst na tváři slouží minerální korektor. Ten jednoduše naberete prstem a nanesete na požadované místo. Korektor se dává před nanášením podkladového make-upu.

Produkty OverShine můžete míchat a kombinovat, jak se vám zlíbí. Konzistence všech výrobku je stejná a tak můžete i make-up či tvářenku použít jako stín, případně je zamíchat s leskem na rty. Pohrajte se s nimi a uvidíte, kolik možností využití OverShine má – mnoho z nich vám prozradí náš online kurz líčení s OverShine.

Na jednu věc byste neměla nikdy zapomenout – na fixační pudr OverShine. Je to pudr, který na konci líčení vykouzlí na vaší pleti hedvábný lesk a celkový make-up sjednotí tak, že bude vypadat přirozeně. Je také voděodolný a má UV faktor 15. Fixační pudr se používá až po nanesení korektoru, podkladového make-upu, stínu a tvářenky. Nanesete ho stejně jako minerální make-up, a to i přes oči. Takto váš make-up vydrží po celý den stejný a ani se nehne – a to ani při náročném sportovním výkonu. 

Kdyby se vám náhodou stalo, že si uděláte příliš tmavé tváře, stačí je přetřít více vrstvami fixačního pudru do té doby, než budete spokojena. A kdyby se vám zdálo, že fixační pudr trochu zmatnil oční stíny, například ty třpytivé, tak si ještě trochu toho třpytivého stínu naneste na víčka. Bude pořád držet, i když ho nanesete až na fixační pudr. Jestli se pohybujete v podmínkách, kde je velmi teplo a často se potíte, protřete si fixačním pudrem tvář i během dne. Make-up bude pořád perfektní a nebude se vám lesknout. Našim zákaznicím vydržel během dne i v  50stupňovém horku!

Až po fixačním pudru se nanáší řasenka a rtěnka. OverShine nenabízí řadu barevných rtěnek – místo nich postačí průhledný lesk, který smícháte s jakoukoli barvou z make-upů, tvářenek nebo očních stínu, a vytvoříte si tak pokaždé barvu, jakou potřebujete. A když se vám zalíbí, nasypete si trochu minerálního prášku rovnou do lesku a budete mít svoji oblíbenou barvu pořád u sebe. Lesk navíc obsahuje řadu přírodních extraktů, které vaše rty vyživí.

Shrnutí používání minerální kosmetiky OverShine

Nejdřív aplikujte korektor, pokud je potřeba – pouze na místa, která chcete překrýt. Poté použijte podkladový minerální make-up, pak tvářenku, oční stíny a linky a až nakonec naneste fixační pudr, pomocí kvalitního štětce. A až poté nanášejte řasenku a lesk.  Uvidíte, jak se pleť zjemní, dostane hedvábný nádech a bude vypadat úplně přirozeně. A i po všech krocích necítíte, že byste nějaký make-up měla. Je téměř neviditelný a nemáte žádný pocit masky. Až po aplikaci fixačního pudru dílo dokonejte řasenkou a leskem na rty.

Důležité jsou kvalitní štětce

Štětce OverShine jsou kosmetické štětce vysoké kvality. Vyrábí se ze 100% přírodní kozí srsti, aby zabezpečily dokonalou aplikaci minerálních make-upů. Samy se můžete přesvědčit, že jen díky těmto štětcům dosáhnete přirozený vzhled make-upu a jeho rovnoměrné pokrytí – nedoporučujeme proto pro aplikaci minerálních make-upů OverShine používat syntetické štětce.  

Štětec Kabuki je nejlepší pro nanášení podkladového a závěrečného fixačního make-upu – ty se obvykle nanáší na celou pleť. Kozí srst skvěle zadržuje minerální zrníčka a rovnoměrně je po vaší pleti rozetře. Štětec na tvářenku je užší – umožňuje tak přesnější aplikaci či případně doladění barev a tvářenky. Štětec na stíny a štětec na oční a konturovací linky jsou určeny na preciznější práci pro vytvoření krásného okolí očí a jejich zvýraznění. 

I málo je někdy hodně…

4 ZPŮSOBY, JAK POUŽÍT MINERÁLNÍ OČNÍ STÍNY

1) OČNÍ STÍNY

Nejdříve si vyberte či namíchejte vhodnou barvu či barvy. Jako ostatní minerální produkty, i oční stíny si můžete dle libosti namíchat. Naneste světlejší, studené odstíny hned pod obočí a tmavší, matné odstíny na oční víčka. Používejte štětec na oční víčka! Tmavší barvy se výborně hodí na oční konturu a zvýraznění obočí.

2) OČNÍ LINKY

Navlhčete konturovací štětec a lehce vložte do minerálního prášku – jen tak, aby se na něj nalepilo několik zrníček barvy. Ty pak naneste na hřbet ruky, případně do misky nebo na víčko. Jemně rozetřete, aby se zrníčka smíchala s vodou, a použijte jako oční linku. Podle potřeby použijte více vody. Ideální pro oční linku jsou tmavší barvy. Použitím více barev můžete dosáhnout jemného, propracovaného vzhledu.

3) LESK NA RTY

Naneste trochu bezbarvého hydratačního lesku na rty OverShine na hřbet ruky a nasypte do něj několik zrníček vybrané minerální barvy nebo tvářenky. Promíchejte a naneste na rty. Každý den si tak můžete vytvořit barvu, která ladí k vašemu make-upu. Pokud používáte jen jednu barvu, můžete si ji zamíchat rovnou do lesku, a mít ji tak pořád u sebe. 

4) LAK NA NEHTY

Rovnoměrně štětcem rozmíchejte několik zrníček vybrané minerální barvy s kvalitním průhledným lakem na nehty. Začněte velmi malým množstvím a pro zvýšení intenzity postupně barvu přidávejte. Můžete ihned nanášet na nehty. Před opětovným vložením štětce do laku jej vyčistěte v odlakovači. Tím lak zůstane bezbarvý.

DOPORUČUJEME: Vyzkoušejte si míchání barev v různých poměrech a vytvořte si vlastní odstíny. Je to zábavné. Kombinací pouze několika barev si můžete vytvořit nesčetné množství barev nových!

A jak začít?

Startovací sada OverShine
perfektní pro začátečníky

Startovací sada OverShine – perfektní pro začátečníky

Startovací sada minerálních make-upů OverShine se skládá ze základních produktů, které budete potřebovat, abyste se naučila rychle a snadno vytvořit perfektní make-up. Obsahuje dva odstíny podkladového make-upu, kterým můžete zvýraznit či změnit tón pleti. Můžete například nanést světlejší make-up na celý obličej a tmavším si dle libosti zvýrazníte kontury. Nebo použijete světlejší make-up v zimě a tmavší v létě. Dále obsahuje tvářenku a fixační pudr pro zakončení celého make-upu – ten dodá pleti sametový vzhled a zajistí, že líčení vydrží stejně krásné po celý den. Fixační make-up vám doporučujeme vždy použít – určitě vás samotnou příjemně překvapí. Sada navíc obsahuje štětec Kabuki (pro nanášení podkladového a fixačního make-upu) a štětec na tvářenku. Při správném každodenním používání by vám měla sada vydržet 3-4 měsíce. Tipy pro nanášení make-upu a zejména online kurz líčení s minerální kosmetikou OverShine najdete na našich stránkách.

Obsah startovací sady OverShine:

Podkladový minerální make-up (2 x 2 g)

Fixační minerální make-up (2 g)

Minerální tvářenka (2 g)

Štětec na tvářenku

Jako dárek: Štětec Kabuki

 

Odstíny podkladových minerálních make-upů a tvářenky v sadě si můžete sama zvolit – s výběrem vám rádi poradíme. 

Zázrak, který z Vás udělá Hollywoodskou celebritu

Fixační make-up OverShine je lehký, hedvábně průhledný prášek, který se nanáší na celou tvář po použití podkladového make-upu, tvářenky a stínů. Doporučujeme ho použít po každém líčení – díky němu se celkový make-up krásně a přirozeně sladí. Tím, že je úplně průhledný, dokonale zharmonizuje make-up na každé barvě pleti. 

A co je nejdůležitější – díky fixačnímu make-upu zůstane celkové líčení stejné po celý den. I po 10 hodinách tak budete vypadat, jako byste se právě nalíčila. Lehký fixační make-up totiž jemně vstřebá přebytečnou mastnotu na pokožce a také vyhladí drobné vrásky a póry – vaše líčení tak zůstane na dlouhé hodiny stejně krásné i bez toho, abyste měla pocit „masky“. 

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah