Overshine

Vyživte svou pleť skutečně kvalitními produkty, kterým můžete věřit.  A nejde jenom o krémy a masky, ale také o mýdla a šampóny. Každý den se myjeme, tak proč rovnou u toho i nevyživit pokožku?

Každý z nás denně používá přípravky, jako jsou krémy, šampóny, mýdla atd., takže to ani nemusím nějak rozebírat. Ale ráda bych Vám řekla něco o kosmetice, něco nového, kterou my doporučujeme a prodáváme. Je to kosmetika značky Biola. A začala bych tím, že má certifikát Demeter a vysvětlením, co tato certifikace vlastně je:

Mezinárodní certifikace DEMETER - více než bio

Démétér byla řeckou bohyní plodnosti země a rolnictví. Dnes je DEMETER ochrannou známkou, označující produkty certifikovaného biodynamického zemědělství. Značku DEMETER mohou pouze použít přísně kontrolovaní a také smluvně vázaní partneři. Komplexní proces ověřování zajišťuje přesné dodržování Mezinárodních Demeter standardů pěstování a zpracování – samozřejmě vedle příslušných organických a ekologických předpisů jednotlivých zemí. A to na každém kroku – od zemědělské výroby přes zpracování až po konečné zabalení produktů. Požadavky Demeter certifikátů jsou přísnější než jakékoli vládní normy. Nejenže zabraňují použití syntetických hnojiv a chemických přípravků na ochranu rostlin v zemědělské rostlinné výrobě nebo umělých přísad během zpracování, ale také vyžadují velmi specifická opatření k posílení životních procesů v půdě a rostlinách. Demeter zemědělci a zpracovatelé aktivně přispívají k budoucnosti. A jejich výsledek stojí za to – vytvářejí zdravé potraviny s výraznou chutí, skutečné „potraviny s charakterem“. DEMETER je značka, které můžete důvěřovat.

BIOLA - vaše organická péče

Základní význam slova „organický“ je „mající původ v živých rostlinách či zvířatech“. Jinými slovy při pěstování organických rostlin mohou být použity pouze přírodní hnojiva či pesticidy. Slovo „organický“ ale také znamená „přirozeně harmonický, vyvážený“.

Společnost BIOLA Organic Cosmetics Ltd. produkuje organické produkty péče o pleť té nejvyšší kvality více než 10 let. Zvolila si cestu vytváření co nejčistších produktů, a proto má většina produktů více než 95 % obsah organických složek. Pro srovnání, evropské standardy byly v poslední době zvýšené pouze na 20 %. Produkty BIOLA odráží naši víru a oddanost přírodě a poskytují lidem jednu z nejzdravějších možností nejenom pro jejich těla, ale i pro životní prostředí jako takové. Pod pečlivou kontrolou kandidátky Maďarské akademie věd, dr. Violy Gyovai, jsou složky pro všechny produkty pečlivě vybírány. Také jsou vyvíjené nové receptury, které jsou zároveň pečlivě testované. Výsledné produkty jsou vyráběny ručně. Tím je zajištěno, že k našim zákazníkům nedorazí nic jiného než dokonalost sama. BIOLA nabízí širokou škálu přírodních a certifikovaných organických produktů, určených pro profesionální použití, lázeňskou péči, ale zejména pro domácí péči. My vám chceme nabídnout jen to nejlepší – biodynamickou řadu produktů Orgalys, kterou BIOLA nadšeně uvedla v  roce 2012. Vývoj této komplexní řady produktů, sahající od zubních past až po pleťové krémy, trval celkem 6 let. Všechny její produkty jsou certifikovány jako organické nezávislým maďarským sdružením BIOKONTROLL Hungária a mají také mezinárodní certifikát DEMETER.

Nejlépe tuto výjimečnou řadu a její vznik popisují slová samotné dr. Violy Gyovai…

BIOLA Orgalys – biodynamická péče jen to nejlepší, co nabízí příroda… pro vás

Řada Orgalys vznikala na základě přírodní filozofie zvané antroposofie, což je biodynamické hnutí a způsob života, který se dívá na svět jako na jednotný celek. Ve světě, kde je všechno propojeno, odráží způsob, jak pečujeme o Přírodu, to, jak pečujeme sami o sebe. Tím, že tento biodynamický pohled zahrnuje Zemi a všechna živá stvoření na ní, včetně rostlin, zvířat a také lidí, dává podnět k vytvoření speciálního přístupu k farmaření, k pěstování či technikám sklizně. Tím se zajišťuje, že rostliny a zvířata, stejně tak jako lidé, kteří se o ně starají, spolu spolupracují a žijí ve vzájemné harmonii. Výsledkem této křehké spolupráce s Přírodou jsou jedny z nejzdravějších a nejvýživnějších plodin na světě, které jsou nejenom skvělým jídlem, ale také skvělým základem pro organické kosmetické produkty.

My v BIOLE jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této cesty. Je pro nás velkým potěšením, že vám můžeme představit naši řadu biodynamických produktů péče o pleť Orgalys. Je tou nejkomplexnější řadou produktů péče o tělo, certifikovanou Demeter standardy.  Zahrnuje zubní pasty, krémy po holení, pleťové krémy, sprchové gely a dokonce i péči o nejmenší. Objevte, co vám může nabídnout ryzí Příroda a zdravá vitalita pečlivě vyráběných biodynamických produktů.

Za celý tým BIOLA ORGANIC COSMETICS Ltd., který se podílel na celkovém vývoji, s láskou vaše

Dr. Viola Gyovai, PhD. 
biolog, kandidát  Maďarské akademie věd

Výrobky BIOLA si můžete prohlédnout kliknutím na tlačítko vstoupit do obchodu:

V případě, že se budete chtít poradit, nebo si Biolu osobně vyzkoušet, napište nám pomocí tohoto formuláře:
(výrobky BIOLA je možné vyzkoušet v Praze)

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah